Dorefis Suites

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο
  • Κλιματισμός

Το Πάρκο Taksim Gezi απέχει μόλις 1 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο Dorefis Suites Κωνσταντινούπολη, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο και ηλιόλουστη βεράντα. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο προσφέρει 6 δωμάτια, ενώ βρίσκεται 10 λεπτά οδικώς από εμπορικά μέρη, όπως ο Ιππόδρομος της Κωνσταντινούπολης,

Οι σύγχρονες ανέσεις στα υποαλλεργικά δωμάτια περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο internet και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, παροχές καφέ και τσαγιού. Οι παροχές του μπάνιου περιλαμβάνουν μπιντές, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα ευρωπαϊκής κουζίνας που σερβίρουν στο Pikap Cafe Bar, 450 μέτρα από το ξενοδοχείο Dorefis Suites.

Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από την Αγία Σοφία, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα όπως το Πάρκο Γιλντίζ βρίσκονται σε απόσταση 2 χλμ. Οι πελάτες θα βρουν επίσης το Dorefis Suites 15 λεπτά με τα πόδια από την Οδό Ιστικλάλ. Το κατάλυμα παρέχει πρόσβαση σε αθλητικά αξιοθέατα, όπως Στάδιο Ali Sami Yen, σε απόσταση 2,1 χλμ. Ο σταθμός του μετρό Taksim-Έξοδος Gezi Parkı απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Dorefis Suites Κωνσταντινούπολη
Κωνσταντινούπολη Dora Hotel
Τιμή μόνο για κινητά

Κωνσταντινούπολη Dora Hotel

7.2
Καλό 182 σχόλια
21 μ από το κατάλυμα
USD 41 USD 37
ανά νύχτα
Musk Hotel
Τιμή μόνο για κινητά

Musk Hotel

6.8
Ευχάριστο 478 σχόλια
97 μ από το κατάλυμα
USD 23 USD 21
ανά νύχτα
Elysium Residence By Azad Homes
Τιμή μόνο για κινητά

Elysium Residence By Azad Homes

245 μ από το κατάλυμα
USD 60 USD 54
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από και προς αεροδρόμιο

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
    • Υπηρεσία δωματίου
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Γεύματα

    • Δείπνο
    • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Καφετέρια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 18:00
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας έχει κοντά σε τo ξενοδοχείο Dorefis Suites;
      Ο πλησιέστερος σταθμός μετρό Taksim-Έξοδος Gezi Parkı απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Dorefis Suites, ενώ η στάση Havatas station to Sabiha airport απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Μπορούμε να αφήσουμε τις αποσκευές μας σε τo ξενοδοχείο Dorefis Suites;
      Ναι, τo ξενοδοχείο Dorefis Suites έχει χώρος αποθήκευσης τσάντας.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Dorefis Suites Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο